sekmadienis, balandžio 26, 2015

ARTDECO skaistalai ir Glam Stars akių šešėliai


 

  
 Tęsiame pažintį su ARTDECO kompanijos gaminiais! Primename, kad apie gerą įspūdį palikusius Art Couture Lipstick Velvet lūpų dažus galite paskaityti ČIA, o šiandien norime supažindinti Jus su dar dviem šios linijos produktais – ARTDECO skaistalais bei Glam Stars akių šešėliais.ARTDECO skaistalai

Ką apie šiuos skaistalus sako gamintojai?
 


 Švelnūs, natūralūs kompaktiniai skaistalai, labai švelnios konsistencijos su specialiomis šviesą atspindinčiomis dalelėmis, todėl labai lengvai ir tolygiai pasiskirsto specialaus šepetėlio pagalba. Skaistalai puikiai išlieka visą dieną, odai suteikia ypatingo skaistumo ir šilkinio švelnumo.  Labai patogūs naudojimui kadangi galima įsigyti specialiai tam skirtą magnetinę dėžutę į kurią galėsite susikomplektuoti ir akių šešėlių patinkančias spalvas.
ARTDECO skaistalų privalumai:1. Platus ir natūraliai atrodančių spalvų pasirinkimas – net ir išrankiausia ras sau tinkantį ir patinkantį atspalvį.

2. Subalansuotas pigmentacijos kiekis.

3. Odai suteikia švelnaus švytėjimo ir sveiko spindesio.

4. Lengvai dengiasi ir sklaidosi, o svarbiausia - nebyra.
 
5. Ilgai išlieka.

6. Magnetinė pakuotė.

7. Tinka visiems odos tipams.

8. Lengva ir paprasta naudoti.
ARTDECO skaistalų trūkumai:


 
1. Nedidelis kiekis.

2. Gali kimšti poras.

3. Lengvai susibraižanti pakuotė.


Kiekis – 5 g

Kaina - 8.09 Eur 

Įsigyti galite Douglas, Kristiana, Kosmada, Sarma, Drogas parduotuvėse.ARTDECO Glam Stars akių šešėliai

Ką apie šiuos akių šešėlius sako gamintojai?
Kompaktiniai akių šešėliai su spindinčiomis dalelėmis.

Neprilygstama spalvų įvairovė, unikali galimybė sukurti tik Jums tinkančią spalvų paletę. Tai leidžia daryti Artdeco sukurtos daugkartinio naudojimo dėžutės, taip vadinamos „System Mosaique“. Dėl smulkios konsistencijos šešėliai labai gerai dengiasi, ilgai išlieka.

Patarimas: prieš dengiant voką šešėliais naudokite vokų šešėlių pagrindą „Eye Shadow Base“. Taip šešėliai laikysis dar ilgiau ir nesubėgs į raukšleles.
ARTDECO Glam Stars akių šešėlių privalumai:

1. Švelni tekstūra.
 
2. Intensyvi spalva.

3. Ilgai išsilaiko.

4. Su integruotais ant dugno magnetais.

5. Smulkios konsistencijos, todėl dengiasi tolygiai ir nebyra.

Kiekis – 1,1 g

Kaina – 6.07 Eur

Įsigyti galite Douglas, Kristiana, Kosmada, Sarma, Drogas parduotuvėse.

VERDIKTAS:
 ARTDECO kompanijos gaminiai nesiliauja manęs stebinę – visos iki šiol išbandytos dekoratyvinės kosmetikos  priemonės pateisino lūkesčius ir netgi juos pranoko! Man ypač patinka tai, kad visi ARTDECO skaistalai ir šešėliai ant dugno turi magnetukus – įsigijus specialią dėžutę visus grožį pabrėžiančius gaminius galima laikyti vienoje vietoje. Džiugu, kad ARTDECO kompanija apgalvoja kiekvieną smulkmeną ir randa būdų kaip palengvinti mūsų, merginų, gyvenimą!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą