pirmadienis, birželio 29, 2015

Libresse produkcija: kasdieniai įklotai, higieniniai paketai bei tamponai


 Kiekvienos moters apsauga yra unikali. Mes skiriamės viena nuo kitos daugeliu aspektų: mūsų akys ir plaukai yra skirtingos spalvos, skiriasi veido forma, o taip pat ūgis, svoris, pomėgiai ir gyvenimo būdas. Kritinėmis dienomis mes stengiamės nekalbėti apie tai, o taip pat ir jų metu jaučiamės skirtingai. Tam, kad mėnesinių dienomis jaustumėmės kuo patogiau ir galėtume ramiai atlikti savo kasdienius darbus, svarbu pasirinkti tinkamą gaminį, kad nereikėtų baimintis dėl dėmių ir nemalonių situacijų. Pristatome jums Libresse seriją, kad galėtumėte susipažinti su visų gaminių ypatumais ir jų tinkamumu įvairioms situacijoms. 
Įklotai ir higieniniai paketai Libresse Natural
Libresse Natural seriją sudaro trys gaminiai – higieniniai paketai, įklotai ir higieninės servetėlės. Produkcija iš kitų išsiskiria tuo, jog jos produktų paviršius yra suvilgytas natūraliais ramunėlių ir alavijų ekstraktais, kurie pasižymi antimikrobiniu poveikiu ir kovoja prieš grybelius. Šie du komponentai taipogi neutralizuoja nemalonų kvapą, minkština, puoselėja jautrią odą. Alavijų ir ramunėlių ekstraktai taip pat mažina odos sudirginimą, o tai reiškia, kad Libresse Natural gaminių serija idealiai tinka jautrią odą turinčioms moterims. Galima rinktis iš dviejų higieninių įklotų bei higieninių paketų pakuočių – pirmuosius galima įsigyti supakuotus po 20 arba 40 vienetų, o antruosius – po 10 arba 20 vienetų (perkant daugiau, be abejonės, yra žymiai ekonomiškiau). Taigi Libresse Natural seriją siūlyčiau rinktis toms, kurios propaguoja natūralumą ir ieško gaminių be kvapiųjų medžiagų.Ploni higieniniai paketai Libresse Invisible Normal
Turiu pripažinti, jog šie paketai tapo pačiais mėgstamiausiais. Visų pirma, jie pasižymi labai geru sugeriamumu, puikiai sulaiko drėgmę bei kvapą. Antra, yra itin patogūs ir apsaugo bet kurioje situacijoje. Ir trečia – jais labai lengva atsikratyti: Roll.Press.Go technologija leidžia suvynioti paketą į plėvelę, užspausti lipnius kraštus ir išmesti. Taip panaudotas gaminys būna toks švarus, kad jį netgi galima įsikišti į kišenę, jei arti nėra šiukšlių dėžės.  Šią seriją sudaro trys skirtingų rūšių higieniniai paketai: Super, Normal ir Goodnight. Pirmuosius siūloma naudoti esant itin gausioms menstruacijoms, antruosius – vidutinėms, o trečiuosius – naktį. Jie greitai sugeria skystį ir, nepaisant to, yra ypač ploni. Labai rekomenduoju išbandyti.Higieniniai paketai Libresse Maxi Goodnight
  Mano nuomone, šie Libresse Maxi Goodnight paketai yra pats geriausias pasirinkimas nakčiai. Jie - storesni,  tačiau tokie pat patogūs, nakčiai užtikrinantys ramų miegą, o ryte – švarumo ir gaivumo jausmą. Šie paketai gerai sugeria skystį, todėl puikiai tinka ir laikotarpiu po gimdymo. Be to, nereikės baimintis, jog paketas nesilaikys reikiamoje vietoje ir nuslys atgal, nes jį tvirtai laiko minkšti sparneliai.
Kasdieniai įklotai Libresse Multistyle
 Libresse Multistyle – tai šios produkcijos naujiena ir didžiausias gamintojų pasididžiavimas. Multistyle įklotai pasižymi puikiu dizainu, kurio dėka paketo forma prisitaiko prie kūno ir tinka bet kokio stiliaus kelnaitėms. Sugeriamasis sluoksnis suteikia apsaugą ten, kur jos reikia, o unikalūs lankstūs krašteliai su plonesne priekine dalimi garantuoja, kad paketas išliks ten, kur jam ir vieta. Į Libresse Multistyle sutalpinta visa, kas geriausia – jie ir švelnūs, ir ploni, ir puikiai apsaugo – leidžia jaustis kaip niekad patikimai.Libresse higieniniai tamponaiPabaigai norėčiau supažindinti Jus su Libresse higieniniais tamponais. Dabar Libresse produktų asortimentui priklauso modernūs tamponai Libresse Tampons, kuriuos sukūrė žymi britų mados dizainerė Sarah Arnett. Tamponą dengianti apsauginė plevelė yra antistatinė, lengvai atsiskirianti, tamponą iš jos išpakuoti labai lengva. Smailios formos viršutinė tampono dalis ir pūkelių neskleidžianti apatinė dalis užtikrina patogų idėjimą. Tamponai supakuoti po dvi dežutes, kurias patogu nešiotis su savimi. Man labai patiko šių gaminių pakuotės – jos itin žaismingos, patrauklios ir nuotaikingos – tokias tikrai ne gėda nešiotis rankinėje ar išsitraukti netgi viešoje vietoje! 

VERDIKTAS:
 Libresse produkcija išties nustebino mane savo įvairove ir išskirtiniu pakuočių dizainu – už tai šis prekės ženklas neabejotinai nusipelno aukščiausio įvertinimo. Manau, jog Libresse linija yra verta visų merginų dėmesio – nepaisant mūsų skirtumų ir poreikių, jos asortimente sau tinkamų gaminių tikrai ras kiekviena. Tai – jaunatviška, žaisminga, optimizmu pulsuojanti ir jaunatviškumu dvelkianti produkcija, kurią naudojant galima jaustis kaip niekad patikimai. Libresse užkėlė išties aukštą kertelę kitiems šios srities prekių ženklams!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą