penktadienis, sausio 01, 2016

CARELINE Perfect Care BB kremas  2015-aisiais išbandžiau tiek įvairiausių kreminių, kompaktinių, birių pudrų, kad tikriausiai nepajėgčiau suskaičiuoti jų ant abiejų rankų pirštų. Įdėti pastangų ieškant, kaip pasirodė, buvo tikrai verta - atradau Bell fluidą, kuris mano odai tiesiog idealiai tiko. Deja, prastesnė situacija buvo su BB kremais, todėl uždarant 2015 metus nusprendžiau progą skirti CARELINE Perfect Care BB priemonei. Anot gamintojų, jos tūbelėje yra viskas, ko kiekvieną rytą reikia mūsų veido odai, todėl kviečiu patyrinėti, ar taip yra iš tiesų.


CARELINE Perfect Care BB kremo privalumai:1. Patogi išspaudžiama tūbelė, kurios dėka lengva dozuoti produktą ir išnaudoti jį iki galo.

2. Suteikia odai tolygų atspalvį.

3. Sudėtyje, nors ir nedaug, yra vitaminų C, E bei drėkinamųjų komponentų.

4. Šviesina ir skaistina pigmentines dėmes.

5. Itin lengvo, vos jaučiamo gaivaus aromato.

6. Skalsios tekstūros, todėl taupiai naudojasi.

7. Turi SPF15 filtrą.

8. Nekemša porų.

9. Patikrintas dermatologų.

VERDIKTAS: CARELINE Perfect Care BB kremukas yra kaip tik toks, kokį su malonumu naudočiau vasarą - lengvas, skalsus, neapsunkinantis veido odos ir nesuteikiantis jai vadinamojo „kaukės" efekto. Jei turite sausą ar normalią veido odą, šis BB kremas  Jums turėtų puikiai tikti, tačiau mišrios/riebios odos savininkėms vis dėlto siūlyčiau paieškoti kitos priemonės, nes CARELINE produktas tik minimaliai maskuoja, neslepia raudonio, o dienos eigoje, bent jau ant mano odos, pradeda blizgėti.

Talpa - 50 ml

Kaina - €17.49


Įsigyti galite www.careline.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą