penktadienis, gegužės 05, 2017

Intymios higienos priežiūra su „Miss Moxie“ ir „Femfresh“


 Labas! Ar kada teko girdėti apie „Miss Moxie“ bei „Femfresh“ gėrybes? Pati su šiais prekės ženklais susidūriau ne taip ir seniai – gal prieš mėnesį, bet pažintis nudžiugino. Noriu supažindinti ir Jus, tad neko nelaukusi papasakosiu apie kelis jų gaminius. 

 „Miss Moxie“ mini tamponai


 Pradėkim nuo labiausiai patikusio prekės ženklo ir produkto – „Miss Moxie“ mini tamponų. Be abejo, didžiulis komplimentas keliauja už pakuotę – vargu, ar atsirastų mergina, kuri šoninio „slapto“ rankinės skyriaus neiškeistų į štai tokią žaismingą bei stilingą metalinę dėžutę. Patogu, dailu, tvarkinga – šie trys žodžiai galėtų būti „Miss Moxie“ moto. Smagiausia tai, kad išnaudojus turinį, dėžutė lieka, o ją, be abejo, galima užpildyti ne vien šios linijos produktais – juk tamponų dydis, vienaip ar kitaip, optimalus. Manyčiau, tai puikus dovanos priedas sesei ar bičiulei, bet šiukštu neužmirškit vieno įsigyti sau!„Femfresh“ intymios higienos prausiklis


 Keliaukime prie intymios higienos priežiūros. „Femfresh“ siūlo naudoti intymios higienos prausiklį ir yra išleidusi dvi pakuotes – pilno bei kelioninio kiekio. Abi lengvai atsirado, abi patogios naudojimui. Priemonė gelinės tekstūros, taupiai naudojasi, skaniai kvepia, palieka švaros bei gaivos jausmą. Prausiklis turi subalansuotą pH ir yra hipoalerginis, bet man šiokį tokį nerimą sukėlė sudėtis, nes joje radau porą vengtinų ingredientų. Visgi, matyt, nieko nėra tobulo – išties sunku atrasti produktą, kuris būtų ir veiksmingas, ir absoliučiai natūralus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą