pirmadienis, gegužės 29, 2017

„Cosnature“ drėkinamasis šampūnas su erškėtrožėmis bei atstatomoji plaukų kaukė su avokadais ir migdolais
 
Išbandžiusi „Cosnature“ kūno prausiklį bei losjoną su erškėtrožėmis, likau patenkinta šios linijos gaminiais, todėl ilgai nelaukusi nusprendžiau su ja pratęsti pažintį. Praeitąkart dėmesį skyriau kūno odai, tad, pamaniau, atėjo laikas palepinti ir plaukus. Taip į akiratį papuolė „Cosnature“ drėkinamasis šampūnas su erškėtrožėmis bei atstatomoji plaukų kaukė su avokadais ir migdolais, apie kuriuos tuoj papasakosiu išsamiau. 

 „Cosnature“ drėkinamasis šampūnas su erškėtrožėmis 1.     Ne esminis, bet visgi didelis šio šampūno privalumas yra tas, kad jis parduodamas dvejopo dydžio pakuotėse – įsigyti galima ir 200 ml, ir 30 ml buteliukus. Savaime suprantama, labiau apsimoka imti didįjį, bet jei ketinat traukti į poros dienų kelionę, tikrai pasitarnaus mažasis.

2.    Tinkamas sausėti linkusiems, pažeistiems plaukams.

3.   Sudėtyje yra pora veikliųjų ingredientų – kviečių baltymų bei erškėtrožių aliejaus, kurie drėkina, stiprina plauko struktūrą, suteikia sveiko blizgesio.

4.   Kaip ir visi natūralūs šampūnai, putoja, bet nedaug. Dėl šios priežasties priemonė naudojasi ne taip taupiai kaip įprasti, bet renkantis, kas geriau – putojimas ar saugesnė sudėtis – klausimas, manau, nekyla.

5. Gelinės konstistencijos, malonaus, neerzinančio kvapo. 

Naudojimas: švelniai įmasažuokite į šlapius plaukus, trumpai palikite ir gerai išplaukite.

„Cosnature“ atstatomoji plaukų kaukė su avokadais ir migdolais 1.  Skirta nualintiems lūžinėjantiems plaukams, tinkama veganams.

2.  Yra keratino, arganų, migdolų, avokadų aliejaus šaltinis, todėl atstato drėgmę ir palengviną plaukų šukavimą bei paklusnumą.

3.  Kreminės konsistencijos.

4.  Malonaus kvapo.

Naudojimas: išplovus plaukus, dar ant drėgnų plaukų paskirstikite kaukę ir palikite bent 3 min. VERDIKTAS 

Abi priemonės paliko gerą įspūdį jau vien dėl to, yra be dirbtinių kvapiklių, dažiklių, konservantų, mineralinių ir silikoninių aliejų, netestuotos su gyvūnais ir dermatologiškai patikrintos. Kadangi pradėjau domėtis sveikesne gyvensena, tai tapo aktualu. Visgi didesnę simpatiją jaučiu plaukų kaukei, nes ji mano plaukų plovimo rutinoje – svarbiausia, o šampūnui didelių kriterijų netaikau.

Apžvalgoje minėtas priemones įsigyti galite www.livinn.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą