ketvirtadienis, birželio 23, 2016

Gabriella Salvete naujienos: akių šešėlių paletės 10 Shade, Gaby blakstienų tušai ir kreminė pudra Brilliance Foundation


 Pastaruoju metu Gabriella Salvete gaminiai tapo vieni iš mano mėgstamiausių - jų kaina nesikandžioja, o kokybė neretai nustebina. Šiandien noriu aptarti tris šios kompanijos naujienas - šešėlių paletes 10 Shade, Gaby blakstienų tušus bei kreminę pudrą Brilliance Foundation. Tiek priemonių visiškai pakanka atlikti gaiviam vasaros makiažui.

Gabriella Salvete akių šešėlių paletės 10 Shade

 Asortimente yra dviejų rūšių - 01 Rose ir 02 Nude - paletės. Pirmoje vyrauja daugiau rausvi tonai, antroje - kreminiai, smėlio atspalviai. Labai patiko palečių įpakavimas, akį traukiantis minimalistiniu dizainu. Pakuotės juodos, pagamintos iš tvirto plastiko, sandariai užsidaro, be to, turi po pailgą veidrodį, todėl paletes  patogu pasiimti keliaujant. Abiejų palečių atspalviai ypač universalūs, sukti galvos, kas su kuo dera, tikrai neteks. Ir 01 Rose, ir 02 Nude yra tiek matinių, tiek blizgių tonų, todėl eksperimentuojant galima išgauti įvairiausius makiažo variantus. Kalbant apie pigmentaciją, blizgūs atspalviai tiesiog nuostabūs, be galo ryškūs. Matiniai ypatingu ryškumu, deja, nepasižymi, todėl rekomenduočiau naudoti gerą šešėlių bazę. Bet, jei atvirai, naująsias Gabriella Salvete paletes taip pamėgau, kad naudoju kiekvieną dieną, ir net nesinori kibti prie trūkumų, nes jų kainos ir kokybės santykis tiesiog puikus.

Kaina - 6,99 Eur
Gabriella Salvete Gaby blakstienų tušai

Dar viena naujiena iš Gabriella Salvete - Gaby blakstienų tušai. Sakyčiau, gamintojų pasirinkimas išleisti tris tos pačios linijos gaminius išties įdomus ir vertas dėmesio. Žaliasis tušas suteikia ypač juodų blakstienų efektą, jas ilgina, geltonas skirtas riesti, o rožinis - tankinti. Man teko galimybė išbandyti pirmuosius du - žalią ir geltoną. Galiu pasakyti, jog Gaby tušai iš esmės skiriasi šepetėlių dizainu - žaliojo yra tiesus, rečiau dantytas, o geltono, žinoma, riestas. Kuris patiko labiau? Žalias, nes geriau ilgina ir yra sodresnės juodos spalvos. Tačiau geltonojo nurašyti irgi negaliu - papraščiausiai prieš dažydamasi blakstienas užriečiu jas rietikliu ir papildomo rietimo funkcijos man nereikia. Taigi įsigyti rekomenduoju atsižvelgiant į asmeninius poreikius.

Talpa - 12 ml

Kaina - 3,99 Eur

Gabriella Salvete kreminė pudra Brilliance Foundation

 Na ir pabaigai - naujoji Gabriella Salvete kreminė pudra Brilliance Foundation. Testavimui gavau patį šviesiausią (100) atspalvį, kuris, tiesą sakant, man, baltaodei, netgi truputėlį per tamsus. Pudros tonas nėra rausvas, o su geltonu atspalviu. Įpakavimas ganėtinai paprastas - stiklinis buteliukas, rožinis dangtelis ir tos pačios spalvos pompa. Tačiau ties šia vieta reikėtų stabtelti ir paminėti, jog produktą naudoti nėra labai patogu, nes pudra skystoka ir spustelėjus pompą dažniausiai trykšta į visas puses. Beje, nors tai ir nėra didelis gaminio minusas, užrašai, esantys ant pakuotės, apsitrynė gana greitai. Pudra vidutiniškai maskuoja, yra malonaus kvapo, suteikia lengvai švytintį, natūralų efektą. Jos formulė praturtinta lotoso gėlių ekstraktu, natūraliais aliejais bei antistresiniu kompleksu, taigi neblogai drėkina ir maitina. Rekomenduočiau rinktis natūralaus įvaizdžio mėgėjoms.

Talpa - 30 ml

Kaina - 9,79 Eur

Apžvalgoje minėtas priemones įsigyti galite EUROKOS parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą