pirmadienis, vasario 29, 2016

TruBlends One-Day Rainbow spalvoti akių lęšiai


 Šią savaitę, užuot kiekvieną dieną sukusi galvą, ką rytoj rengtis, susidūriau su kita dilema - kokios spalvos lęšius išmėginti. Mėlynas, žalias, pilkas, rudas ar lazdynų riešutų atspalvis - rinktis, patikėkit manimi, buvo tikrai iš ko! O šią rinkimosi laisvę man suteikė naujieji TruBlends One-Day Rainbow pack lęšiai, apie kuriuos noriu Jums papasakoti truputėlį išsamiau.

 Užsisakius minėtą TruBlends One-Day Rainbow pakuotę, pas mane atkeliavo dešimt lęšių - penkios poros skirtingų spalvų kiekvienai savaitės darbo dienai (arba penkioms ypatingoms progoms - tai priklauso nuo asmeninių įgeidžių). Aš nusprendžiau pažaisti akių atspalviais nuo savaitės pradžios iki galo, tad pirmadienį išbandžiau mėlynus lęšius, antradienį - lazdynų riešutų atspalvio, vidury savaitės - pilkus, ketvirtadienį - žalius, o penktadieniui pasilikau labiausiai dominusius rudus, nes jie, mano nuomone, itin kontrastuoja su manąja šviesiai mėlyna akių spalva. Rezultatas? Likau sužavėta!

 Leisdamasi šiai akių spalvų keitimo avantiūrai kiek baiminausi, jog su lęšiais atrodysiu mažų mažiausiai neįprastai - jie bus per ryškūs arba optiškai pernelyg padidins vyzdžius. Tačiau vos įsidėjusi pirmuosius - mėlynus - lęšius likau maloniai nustebinta - akyse jie atrodė itin natūraliai, subtiliai pabrėžė mano akyčių grožį. Tas pats įvyko ir su pilkais, žaliais, lazdynų riešutų bei rudais lęšiais - visi jie pakeitė akių spalvą taip, lyg kiekviena iš jų būtų mano prigimtinė. Tad jei Jums patinka natūralus efektas, šiems lęšiams galite uždėti riebų pliusą.

 Kalbant apie komfortiškumą, galiu paliudyti, jog lęšiai nesukelia nei rūko efekto, nei kitų nemalonių pojūčių. Įsidėjusi juos ankstyvame rytmetyje be keblumų kiekvienąkart išvaikščiojau iki pat vėlyvo vakaro. Beje, noriu pabrėžti, kad lęšiai vienadieniai, tai yra, skirti vienai dienai, todėl vakare juos išsiėmus būtina išmesti.

 Reziumė, lęšiai man paliko didelį įspūdį - netgi gaila, kad jie vienadieniai, mielai savo akyčių spalvą pakeičiau ir visam mėnesiui. Kurios spalvos sužavėjo labiausiai? Manyčiau, mėlyna, pilka ir ruda - pirmoji suteikė gylio mano prigimintinei akyčių spalvai, antroji pabrėžė veido bruožus, o trečiąją apskritai buvo itin įdomu išbandyti, nes ji tik keliais atspalviais šviesesnė už plaukų spalvą. Žodžiu, įspūdžių, kaip matot, daug - nė neabejoju, kad ir Jums jų būtų ne ką mažiau!

Įsigyti TruBlends One-Day Rainbow lęšius galima internetiniame puslapyje www.gerilesiai.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą