ketvirtadienis, spalio 22, 2015

DOVE regeneruojamoji Intense Repair ir maitinamoji Nourishing Oil kaukės plaukams Plaukų kaukė, ko gero, yra pati efektyviausia priemonė normaliai plaukų būklei palaikyti. Ji ne tik stimuliuoja plaukų augimą, neleidžia išsišakoti jų galiukams, bet ir neretai atstato plaukų spalvą bei blizgesį. Šiandien noriu pristatyti Jums dvi DOVE produkcijos kaukes – regeneruojamąją Intense Repair ir maitinamąją Nourishing Oil. Ilgai dvejojusi, kurią pasirinkti, nusprendžiau įsigyti abi ir palyginti jas tarpusavyje.
Regeneruojamoji plaukų kaukė DOVE Intense Repair:1. Patogus ir stilingas pakuotės dizainas.

2. Riebi kreminė konsistencija.
 
3. Sukurta naudojant technologiją Keratin Repair Actives, kuri intensyviai atkuria trūkstamus proteinus plaukų ląstelėse.

4. Reguliariai naudojant šią kaukę, plaukai tampa net iki dešimt kartų atsparesni pažeidimams ateityje.

5. Kiek aštroko, tačiau, išsiplovus plaukus, subtilaus ir malonaus kvapo (primena salonuose naudojamų priemonių aromatą).

6. Plaukai tampa švelnūs, lengvai šukuojami.

7. Užtenka labai ilgam laiko tarpui.

8. Neapsunkina plaukų.


Maitinamoji plaukų kaukė DOVE Nourishing Oil

1. Suteikia plaukams glotnumo, gyvybingumo, paklusnumo, švelnumo ir blizgesio.

2. Sudėtyje yra keratino ir drėkinamųjų aliejų.

3. Neapsunkina plaukų.

4. Greitai įsigeria.

5. Ilgam užtenka.

6. Patogi ir stilinga pakuotė.

7. Malonaus, kiek saldoko aromato.

VERDIKTAS:
 Galiu pasigirti, jog pagaliau atradau iš tiesų VEIKSMINGĄ mano plaukų grožį puoselėjančią priemonę ir ja tapo DOVE Intense Repair kaukė! Jau po pirmo naudojimo pastebėjau, kad plaukučiai tapo švelnesni, lengviau šukuojami ir valdomi, o ilgainiui šios priemonės poveikis tik stiprėjo: ėmė mažiau slinkti plaukai, galiukai tapo stipresni, beveik nebesišakoja. Produktą tikrai lengva ir paprasta naudoti – tereikia jį gausiai užtepti ant plaukų ir palikti 3-5 minutėms, vėliau gerai išskalauti. Esu išbandžiusi tikrai daug kaukių ir balzamų, kuriais nusivyliau dėl kaupiamojo poveikio, o štai DOVE pagaliau pateisino manuosius lūkesčius – kaip ir žada gamintojai, reguliariai naudojant kaukę plaukai tampa atsparesni pažeidimams ateityje. Vienu žodžiu, pirkti tikrai rekomenduoju ir pati įsigysiu produktą dar ne kartą!


 Kalbant apie maitinamąją DOVE Nourishing Oil, ji man taipogi patiko, tačiau mažiau už Intense Repair. Tikriausiai taip nutiko dėl to, kad manieji plaukai yra ypač sausi ir pažeisti, todėl jiems reikia ypatingai gilaus maitinimo – tokį galėjo suteikti tik pastarasis gaminys. Jei Jūsų plaukai pavargę ir sausoki, tikrai rekomenduoju išbandyti, manau, nenusivilsite. Tačiau jei ieškote ypač veiksmingos priemonės pažeistiems plaukams, siūlyčiau įsigyti Intense Repair.


Kaukės kiekis - 200 ml

Kaina svyruoja tarp 5-6 Eur

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą